Yillardir güvenilir ve titiz bir firma olarak müsterilerimizin, çalisma ve yasam alanlarina en son teknolojiyle sundugumuz hizmetlerimizle kaliteden ödün vermeyerek çalismalarimizi sürdürmekteyiz. Gaziantep Temizlik Sirketi, evinizi, is yerinizi, ofisinizi ve benzeri alanlari daha ferah hale getirmek için en dogru temizlik malzemeleri ve ekipmanlarimizla Gaziantep’da faaliyet vermektedir. Genel ev ve ofis temizligi, bina içi ve disi temizlik ve birçok özel ve resmi kurulus binalarinin temizligini üstlenerek yasam kalitenizi yükseltecek hizmetler sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle ve en dogru, kaliteli temizlik malzemelerimizle, en dogru sekilde, detayla, her noktaya önem göstererek, sizlere saglikli, temiz, yasam alanlari birakiyoruz.

Gaziantep Temizlik Sirketi, kaliteli ve müsteri odakli hizmet anlayisiyla özellikle Gaziantep ve çevresinde bulunan diger temizlik firmalarindan ayrilarak, uzman çalisanlariyla ve son teknoloji temizlik malzemeleriyle hizmetinizdedir. Eviniz veya isyerinizde, geminizde veya garajinizda her ihtiyaç duydugunuz yerde; Insaat, boya-badana islemleri, tadilat ya da bir etkinlik sonrasi gerek duydugunuz bütün temizlikle biz ilgileniyoruz. Sizlere bu konuda memnuniyet garantisi veriyoruz. Temizletmek istediginiz alanlar için uygun oldugunuz saat ve günü belirleyerek sirketimize bir telefon kadar yakin olabilirsiniz. Ayrintili bilgi almak, hangi alan için nasil bir hizmet alabileceginizi ögrenmek, fiyatlar ve ödeme kosullari hakkinda detayli bilgi almak için sitemizden ya da telefon numaralarimizdan bizlere ulasabilirsiniz. Unutmayin ki her temizlik gerçek anlamda bir temizlik olmayabilir. Size ANKA Gaziantep Temizlik Sirketi, bu anlamda en iyisini sunarak, çözüm ortaginiz olmaya devam etmekteyiz.

Bize bir mesaj bırak

Verileriniz bizimle her zaman güvende. Sizinle yalnızca sorgunuzla bağlantılı olarak iletişime geçeceğiz ve bu esnada bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanıyor. Üçüncü taraf pazarlama organizasyonlarıyla çalışmıyoruz.

Başarıyla gönderildi. Mesajınız için teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Şimdi Ara

Acil durumlar ve genel sorularınız için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

+90 552 547 2652

+90 342 326 5731

E-posta Gönder

Sorularınız için istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderin veya bu sayfadaki formu kullanın. 2 saat içinde yanıt vermeyi hedefliyoruz.

info@ankatemizlik.net