Yıllardır güvenilir ve titiz bir firma olarak müşterilerimizin, çalışma ve yasam alanlarına en son teknolojiyle sunduğumuz hizmetlerimizle kaliteden ödün vermeyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gaziantep Temizlik Şirketi, evinizi, iş yerinizi, ofisinizi ve benzeri alanları daha ferah hale getirmek için en doğru temizlik malzemeleri ve ekipmanlarımızla Gaziantep’te faaliyet vermektedir.

Genel ofis ve ev temizliği, bina içi ve dişi temizlik ve birçok özel ve resmi kuruluş binalarının temizliğini üstlenerek yasam kalitenizi yükseltecek hizmetler sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle ve en doğru, kaliteli temizlik malzemelerimizle, en doğru şekilde, detayla, her noktaya önem göstererek, sizlere sağlıklı, temiz, yasam alanları bırakıyoruz.

Gaziantep Temizlik Şirketi, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla özellikle Gaziantep ve çevresinde bulunan diğer temizlik firmalarından ayrılarak, uzman çalışanlarıyla ve son teknoloji temizlik malzemeleriyle hizmetinizdedir.

Eviniz veya işyerinizde, bahçenizde veya garajınızda her ihtiyaç duyduğunuz yerde; İnşaat, boya-badana işlemleri, tadilat ya da bir etkinlik ve çalışma sonrası gerek duyduğunuz bütün temizlik işleri ile biz ilgileniyoruz. Sizlere bu konuda memnuniyet garantisi veriyoruz.

Temizletmek istediğiniz alanlar için uygun olduğunuz saat ve günü belirleyerek şirketimize bir telefon kadar yakın olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak, hangi alan için nasıl bir hizmet alabileceğinizi öğrenmek, fiyatlar ve ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her temizlik gerçek anlamda bir temizlik olmayabilir. Size ANKA Gaziantep Temizlik Şirketi olarak bu anlamda en iyisini sunarak, çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz.

Bize bir mesaj bırak

Verileriniz bizimle her zaman güvende. Sizinle yalnızca sorgunuzla bağlantılı olarak iletişime geçeceğiz ve bu esnada bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanıyor. Üçüncü taraf pazarlama organizasyonlarıyla çalışmıyoruz.

Başarıyla gönderildi. Mesajınız için teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Şimdi Ara

Acil durumlar ve genel sorularınız için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

+90 552 547 2652

+90 342 326 5731

E-posta Gönder

Sorularınız için istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderin veya bu sayfadaki formu kullanın. 2 saat içinde yanıt vermeyi hedefliyoruz.

info@ankatemizlik.net