Kaliteli Hizmet

Şimdi Ara: 0552 547 2652

Anka temizlik şirketi Gaziantep’da otel temizliği konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Gaziantep temizlik şirketi uzman ve tecrübeli kadrosu ile sağlık ve hijyen konusunda %100 müşteri memnuniyeti güvencesi vermektedir.

Otel Temizleme Konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır.

Anka temizlik hizmetleri otel,pansiyon ve yurt temizliği hizmetinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize profesyonel temizlik için çözümler sunmaktadır.

Otel Temizliği, Konaklama seçiminde, Müşterilere dikkat ettikleri en önemli etmen sorulduğunda çoğu konuk, temizliği birincil öncelikleri olarak göstermektedir. Hizmet ve hoş tavırlar da göz önüne alınması gereken önemli unsurlardandır, ancak hiçbir şey düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar etkileyici olamaz.

Otel ,pansiyon ve yurt temizliği hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Anka Gaziantep temizlik şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal, teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Anka Gaziantep Temizlik şirketlerinin ev temizlikleri , halı yıkama , Gaziantep ev temizliği , inşaat sonrası, ofis temizlik vb. servisler için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret ediniz. Gaziantep temizlik şirketleri arasındaki farkımızı sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yakından takip edebilirsiniz.

Bize bir mesaj bırak

Verileriniz bizimle her zaman güvende. Sizinle yalnızca sorgunuzla bağlantılı olarak iletişime geçeceğiz ve bu esnada bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanıyor. Üçüncü taraf pazarlama organizasyonlarıyla çalışmıyoruz.

Başarıyla gönderildi. Mesajınız için teşekkürler.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Şimdi Ara

Acil durumlar ve genel sorularınız için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

+90 552 547 2652

+90 342 326 5731

E-posta Gönder

Sorularınız için istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderin veya bu sayfadaki formu kullanın. 2 saat içinde yanıt vermeyi hedefliyoruz.

info@ankatemizlik.net

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

Dış Cephe Cam Temziliği

Ofis Temizliği

Villa Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Otel, Pansiyon Temizliği

Apartman Temizliği

Haşere İlaçlama

Ev, İşyeri Dezenfeksiyon